Karel Üsküdar Yetkili Satıcı ve Servisi

Hakkımızda

158522279Eltes LTD. ŞTİ. 1987 Yılında Eltes Telekom bünyesinde kurulmuş, o tarihte sadece telefon santral ve altyapı hizmeti vermiş bir teknoloji firmasıdır. 1987 Yılında elektronik haberleşmenin, temelinin atıldığı yıllardır. Bu tarihte firmamız, Türk Telefon T-K-S Şeftron – Siemens ürünleri ile piyasada ŞefSekreter montajları yapmış, daha sonra Karel’in elektronik santrali piyasaya sürmesi ile ŞefSekreter kurulumunu bırakarak, elektronik santral hizmetine başlamıştır. Firmamız bu santrallerden Karel, Netaş, Telesis marka ürünlerin satışını, servisini & montajını yapmıştır. O tarihlerde kısıtlı teknik personel imkanları ile en iyi hizmeti vermeyi çalışmıştır.

Her zaman güncel teknolojik gelişmelere açık ürünlerin takibini yapan firmamız eleman sayısını artırma kararını alarak, 1998 yılında Alcatel Santral ve Çevre Birimlerini de bünyesine dahil etmiştir. 1987 yılında kurulmuş olan firmamız bugün Üsküdar’da kendi merkez binasında 2004’den bu yana faaliyetine devam etmektedir. Firmamız Telefon Santral Satış, Servis ve Montajının yanında Güvenlik Sistemleri, İnternet Altyapısı Tesis Kurulumu, Elektrik Altyapısı, Kartlı Geçiş Sistemleri, Parmak Okuma Sistemleri, Kablosuz İnternet Sistemleri gibi teknolojik ürünlerin satış & montajına başlamıştır. Bugün geçmişten aldığı tecrübe ile eleman sayısını artırmış , 5 adet teknik servis aracı ve 12 adet teknik eleman çalışanı ile İstanbul Merkez ve İl Dışına en iyi hizmeti vermeye çalışan bir kurum haline gelmiştir.

Firmamızın kuruluş amacı en iyi hizmet, anında teknik destek ve en iyi müşteri memnuniyetidir. Bundan sonraki hedefimiz, her zaman en iyi müşteri memnuniyeti ve en hızlı teknik destek imkanını sunmaktır.

Veli YILGIN (Co Founder)

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyası gelişmelerini takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.